Zaproszenia ręcznie robione

Zaproszenia ręcznie robione. Ona to ma pomysły. Sami zobaczcie.

 

 

Jakiś czas temu przeglądając internet natrafiłem na pewną osobę, która wykonuje zaproszenia ręcznie robione. Od razu spostrzegłem, że ma niesamowity talent. To jakie pomysłowe i piękne rzeczy wykonuje, nie mogło pozostać niezauważone.  Na moje szczęście zgodziła się na reportaż. Tak oto powstał ten artykuł. Mam nadzieje, że tobie również przypadną do gustu jej prace i przy najbliższej okazji zamówicie u niej kilka zaproszeń. Jestem pewien, że warto.

Dzień dobry

Witam

Bardzo fajnie, że zgodziłaś się na reportaż

Jest mi bardzo miło, że mogę podzielić się swoją pasją, nie spodziewałam się tegoZaproszenia ręcznie robione

Zainteresowałaś mnie swoim hobby i tym w jaki sposób o nim opowiadasz. Kiedy pojawił się pomysł, aby tworzyć takie właśnie zaproszenia ręcznie robione?

Cieszę się, że podobają Ci się moje prace, pomysł pojawił się stosunkowo nie dawno, bo w wakacje 2017 roku, gdy byłam w zaawansowanej ciąży i nudziło mi się samej w domu, gdy narzeczony był w pracy. Wtedy pomyślałam, że skoro znam płeć dziecka, to zacznę przygotowywać zaproszenia na chrzciny. Pomysł pojawił się w głowie, więc trzeba było zacząć realizować. Jako że ciężko było się poruszać w dwupaku i przy upałach, zaczęłam grzebać w Internecie i natrafiłam na stronę z ozdobnymi papierami. Na zdjęciu wyglądały inaczej, niż myślałam, miały być cieniowane. Jak przyszła paczka i zobaczyłam, co jest w środku, zachwyciłam się, że te ozdobne papiery są takie piękne i eleganckie. Już widziałam w głowie, jak takie zaproszenia będą, wyglądały.

Spodobał mi się też motyw kartki kaskadowej, więc zrobiłam w tym stylu kilka zaproszeń dla bliskich, i tak to się Zaproszenia ręcznie robionezaczęło, następny był  Explosion  Box dla synka kuzynki, kolejny na urodziny szwagierki itd. W głowie masa pomysłów. Ostatnio koleżanka mówi do mnie, z zapytaniem „takie cuda robisz, kiedy masz na to czas? ” a ja na to „jak córa śpi :)” dla mnie to jest odskocznia, odstresowanie się, bo wychowanie dziecka jest wspaniałe, ale czasem potrzeba się zresetować, a najcudowniejsze jest to, że każda praca jest inna, nie ma dwóch takich samych kartek (chyba że zaproszenia) zawsze przed rozpoczęciem pracy sprawdzam, czy kolory nie gryzą się ze sobą, a przed wklejeniem ostatnich dodatków np. skrapek, to kombinuję czy inna wersja dodatków nie będzie ciekawsza, i tak traktuję każdą pracę bardzo indywidualnie.

Jeśli ktoś zamawia taką kartkę, to dokładnie pytam, czego oczekuje, co ma być w niej zawarte i pytam nawet o detale np. jaki kolor lubi osoba, do której kartka ma trafić, kolory kwiatków, czy wklejamy ozdobne kamyczki itd. Chcę, by moja praca się podobała i osoba zamawiająca oraz obdarowana była całkowicie zadowolona. Kieruję się tym, że jeśli ktoś miałby mi podarować np. takiego Boxa to chciałabym by był elegancki i wyjątkowy, to samo oferuję w swoich pracach prostotę, minimalizm i elegancję

 Sposób wykonania i przede wszystkim materiał, z którego tworzone są dzieła, na pewno nie jest przypadkiem. Dlaczego taki właśnie materiał?

Tak jak wspomniałam, przez przypadek, bo na stronie internetowej papier wyglądał na cieniowany, a jak przyszła paczka okazało się, że jest pięknie zdobionyZaproszenia ręcznie robione i można robić cuda.

Masz wykształcenie artystycznie czy jest to po prostu swojego rodzaju dar? Przyznam, że prace robią na mnie duże wrażenie.

Nie mam wykształcenia artystycznego, ale od zawsze coś tworzyłam (moja ukochana Babcia miała talent manualny, więc chyba odziedziczyłam go po Niej) pamiętam, że jako małe dziecko zabrałam wszystkie kredki do makijażu oczu i ust mojej mamie, i malowałam im makijaż (oczywiście najwięcej tacie który, czekał cierpliwie aż się,, wyżyję artystycznie” haha dlatego mój zawód to makijażystka, a wracając do hobby, to moja mama przypomniała mi, że moja pierwszą kartkę, a właściwie zaproszenie wykonałam na swoją własną komunię świętą.

Czy zaproszenia ręcznie robione są na sprzedaż? Jeśli tak to gdzie można je nabyć?

Na Facebook jest strona Scrab-Card, gdzie wystawiam swoje prace, jak ktoś jest zainteresowany, to wykonam. Także zapraszam do polubienia strony i Zaproszenia ręcznie robioneśledzenia nowości, bo mam masę pomysłów w głowie.

Dziękuje pięknie, za podzielenie się swoim hobby i życzę samych sukcesów.

Bardzo dziękuję i było mi bardzo miło, że mogłam podzielić się swoją historią.

 

Link do fun page

https://www.facebook.com/Scrap-Card-841222729376388

Link do istagram

www.instagram.com/scrapcart.patrycja.rosiak_mua/

 

Zapraszam również do innych artykułów. Na przykład ten : Nie taki diabeł straszny…

Oto nasz fan-page https://www.facebook.com/groups/172432386848315/

 

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*