szydełkowanie

Szydełkowanie to jej hobby. Zobacz jakie rzeczy potrafi stworzyć aby pomóc swojej chorej córeczce.

Szydełkowanie jako hobby. Tak!

Szydełkowanie to jej hobby. Sposób na dorobienie dodatkowych pieniędzy, które potrzebuje na leczenie swojej córeczki. Przeczytajcie i jeśli możecie pomóżcie.

Dzień dobry

Witam

Bardzo fajnie, że zgodziłeś się na reportaż

Jest to dla mnie wyróżnienie.szydełkowanie

Zainteresowałaś mnie swoim hobby jakim jest szydełkowanie i tym w jaki sposób o nim opowiadasz. Kiedy pojawił się pomysł, aby tworzyć takie właśnie rzeczy?

Szydełkuję od dziecka, ciocia nauczyła mnie robić na szydełku oraz na drutach, ale zawsze szybko mnie to nudziło. Po ślubie urodziła się niepełnosprawna Kasia i wiązało się to z dużymi wydatkami. Pewnego dnia wpadłam na pomysł żeby zrobić obrus i jeśli go sprzedam to jest znak, że tym mam się zając. I tak się stało, sprzedałam. Zaczęłam szydełkować obrusy ozdoby i sprzedawać znajomym. Po czasie rozszerzyłam swoje wyroby do chust, czapek, a od pół roku zaczęłam robić na szydełku rożne maskotki. Dzięki temu mogę, choć trochę zarobić na leki dla Kasi czy wyjazdy prywatną karetką, bo nie zawsze możemy na NFZ.

Sposób wykonania i przede wszystkim materiał, z którego tworzone są dzieła, na pewno nie jest przypadkiem. Dlaczego taki właśnie materiał?

szydełkowanieInwestuję tylko w bawełnę, po pierwsze bawełna jest bezpieczna dla dzieci oddycha, i wyroby z niej są najwyższej, jakości. Misie jak inne pluszowe wyroby tylko z włóczki Himalaya. Stawiam, na jakość.

Masz wykształcenie artystycznie czy jest to po prostu swojego rodzaju dar? Przyznam, że prace robią na mnie duże wrażenie.

To chyba trzeba się do tego urodzić. W mojej rodzinie babcia szydełkowała, i ciocie.

Czy prace są na sprzedaż? Jeśli tak to gdzie można je nabyć?

Sprzedaję głównie na fb albo koleżanki kupują dla swoich pociech. Zapraszam na mój profil https://www.facebook.com/kiniakacka?ref=bookmarks oraz na Instagram:  @kinia_i_szydelko

Dziękuje pięknie, za podzielenie się swoim hobby i życzę samych sukcesów.szydełkowanie

Dziękuję.

 

 

 

 

 

 

 

 Zapraszam także na nasze inne artykuły : Nasze bagno

Oraz Fan-page : https://www.facebook.com/groups/172432386848315/

2 comments to Szydełkowanie to jej hobby. Zobacz jakie rzeczy potrafi stworzyć aby pomóc swojej chorej córeczce.

  • SzydelkoweCUDAsie

    Fajna opowieść 😉 Każdy ma jakieś szydełkowe cele 😉 Dostałam od Ciebie wiadomość na blogu, ale nie mogę coś wysłać wiadomości u Ciebie 😉 Jeżeli nadal masz ochotę, abym i ja opowiedziała trochę o swoich pracach, to poproszę o maila ze szczegółami na adres: szydelkowecudasie@gmail.com 🙂

    Reply
  • Patryk Tarachoń

    To po prostu trzeba mieć talent. Do tego pasja i ambicja aby się wciąż uczyć = sukces. 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*