początkujący pisarz

Początkujący pisarz. Program przyjacielskiej pomocy.

Początkujący pisarz

Zakładając tego bloga, od początku myślałem, aby tematy, jakie tam będę poruszał, niebyły tylko na temat książek znanych autorów. Od samego początku chciałem stworzyć taki blog, aby ludzie zaczynający pisać tak jak ja, mogli się wspierać, uczyć i wymieniać doświadczeniami. Teraz przyszedł ten moment, aby wprowadzić pewnego rodzaju udogodnienie, które ma pomóc początkującym pisarzom zostać zauważonym. Wyjaśnię to wszystko w tym wpisie pod tytułem Początkujący pisarz.

Jak zacząć?

Prościej się już chyba nie da. Po prostu przesyłacie do mnie maila z danymi, jakie chcesz, aby były umieszczone dla odwiedzających. Są to:
– Tytuł utworu.
– Imię i nazwisko bądź pseudonim, pod jakim piszecie.
– Zdjęcie, które nawiązuje do treści utworu bądź zdjęcie okładki książki, którą napisaliście.
– Opis utworu bądź jakiś fragment w przedziale 350 – 1000 słów.
– Link do twojej strony, którą chcesz promować.

Wystarczy tylko tyle, aby twój wpis był widoczny na stronie.

Co dalej?

Najbardziej obrazowo mówiąc, cały projekt opiera się na wspólnym rozpowszechnianiu linków do tego właśnie artykułu, danego pisarza. Prześledźmy to krok po kroku:

1. Wchodzisz na opis opowiadania innego użytkownika.
2. W komentarzu pod artykułem wpisujesz kilka ciepłych słów na temat tego, co przekazał do przeczytania użytkownik.
3. Znajdujecie forum, bloga itp. gdzie piszecie posta zawierającego link do wpisu. Link do wpisu danego użytkownika znajduje się na samym początku tekstu lub w adresie przeglądarki
4. Kopiujecie link do miejsca, gdzie zamieściliście wpis i wklejacie go w komentarzu, na podstronie użytkownika w domenie poczytaj.com.pl

Jestem początkujący pisarz. W czym mi to pomoże.

Najprościej mówiąc nie dość, że linki pozycjonują wasze strony, to dodatkowo budujecie własną markę w internecie.
Powiecie, że najwięcej korzyści będę miał ja, bo linki kierują do mojej domeny. Nie do końca tak jest. Oczywiście dzięki temu, że także mój blog zyska linki, więcej użytkowników odwiedzi strony autorów i doda ich linki. I tak w kółko.
Co więcej, aby być wobec was szczerym, proponuje dodanie każdego, kto przyśle swoje teksty do zamkniętej grupy facebookowej, w której będą prowadzone warsztaty i porady dla początkujących pisarzy.
Mało? No dobrze, to w takim razie każda osoba, która otrzyma najwięcej komentarzy w ciągu miesiąca, dostanie możliwość przeprowadzenia z nią wywiadu na temat jego osoby, twórczości i zamieszczenie na głównej stronie bloga.
To jeszcze tak na koniec dodam, iż na YouTube rozpoczynam cykl podcastów, do których zapraszani będą najaktywniejsi autorzy.

Wydaje mi się, że to fajny projekt. Najważniejsze jest to, że jest to za darmo. Nic nie stracimy, a zyskać możemy wiele. Nie pozostaje mi na koniec nić innego niż zaprosić was do uczestnictwa w projekcie.

Wszystkie dane utworu oraz swoje przesyłajcie proszę, na adres: copycoffys@gmail.com

Post będzie jeszcze rozwijany. Jeśli miałbyś pytania dotyczące działania programu daj znać w komentarzach. Odpowiem na każdy z nich.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*