patronite

Patronite. Zobacz co takiego daje w zamian za twoją wiarę we mnie.

Co to jest Patronite.

Patronite jest to serwis internetowy, w którym osoby, które wykonują coś ciekawego, pokazują to i proszą o wsparcie. Wpłacać może każdy, kto chce wesprzeć danego artystę. Osoba, która wspiera dany pomysł, nazywana jest patronem. Patronem może zostać każdy. W większości przypadków w ramach podziękowań patron otrzymuje od autora różne upominki.

Dlaczego zdecydowałem się na Patronite

 

Na patronite zdecydowałem się nie od razu. Mierzyłem się z tym zamiarem od pół roku. W końcu dorosłem na tyle, że mogłem zarejestrować się w tym serwisie. Warunkiem, jaki sobie postawiłem, było napisanie jakiejś większej części mojej książki, tak abym mógł coś pokazać moim przyszłym patronom. Pokazać to, że ja naprawdę coś działam w tym kierunku i dobrze mi idzie. To był ten warunek i został on spełniony. Wracam teraz do pytania głównego. Dlaczego chciałem, aby ludzie wspierali moje dokonania? Odpowiedź jest jedna. Bo chce dać coś ludziom, za nieduże pieniądze.
Wybierając ten sposób, omijam tradycyjne wydawnictwa, które przez swoje kanały dystrybucji podwyższają znacząco kwotę takiej książki. Dzięki temu, że książkę chce wydać sam, mogę cenę dowolnie modyfikować. Oczywiście chce na tym coś zarobić, ale przede wszystkim chce dawać. Chcę, aby książka trafiła do jak największej liczby ludzi, którzy powiedzą kiedyś, że ten Kamil Drabik to dobre książki pisał. To będzie dla mnie prawdziwa i najlepsza zapłata.

Co daje w zamian za wpłaty w Patronite

W zamian za wpłaty na Patronite moi patroni otrzymują książki w formie e booka, zakładki do książek, możliwość uczestnictwa w kursach, które już niedługo pojawią się na stronie. Dodatkowo przy wpłacie 10 zł, osoba wspierająca otrzyma bon na zakup mojej książki w kwocie 15 zł. Myślę, że to uczciwe. Ktoś wpłaca pieniądze, abym mógł coś zrobić, ale ja odwdzięczam mu się z nawiązka. Tak samo sprawa się ma do książki w formie e booka. Wplata, wynosi 3 zł i po skończeniu książki otrzymują jako pierwsi e booka na swojego maila. Książka za 3 zł? Jest to też chyba fair. Jestem początkującym pisarzem na taką skalę i jeśli ktoś uwierzy w to co robię, to ja go nagrodzę za to. Za to, że uwierzył we mnie.

patronite
Przyszłość mojego bloga

Co do przyszłości mojego bloga to szykują się już w najbliższej przyszłości spore zmiany. Zostanie dodany dział dostępny tylko dla specjalnych czytających. Będą to na pewno większe fragmenty moich książek, które w przyszłości będę na pewno pisał. Mam już cztery tytuły w głowie 🙂
Dodatkowo pojawi się kurs pisania książek. Choć nie w tradycyjnej formie takiej, jakiej można znaleźć już w internecie. Będą to materiały rzeczowe bez zbędnego pitu-pitu i mówienia, jaki to ty jesteś świetny i och i ach. Po prostu rzeczowo i na temat.
Już niedługo pojawi się także konkurs, w którym do wygrania będą fajne nagrody rzeczowe.

Zapraszam na moją grupę na Facebooku: Grupa Piszę, bo lubię

Tu znajdziesz mojego patronite: Kamil Drabik

2 comments to Patronite. Zobacz co takiego daje w zamian za twoją wiarę we mnie.

 • Patryk Tarachoń

  Zrób coś z tym wyskakującym okienkiem. Tekst świetny i godny przeczytania do końca, a przede wszystkim polecenia.

  Reply
  • Bastek

   Dziękuje za uwagi. Okienko przeniesione do paska dolnego. Pozdrawiam.

   Reply

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*