nie taki diabeł straszny

” Nie taki diabeł straszny jak go malują ” – jak widać faktycznie nie ma rzeczy niemożliwych.

nie taki diabeł strasznyDrewno, rury, zawory, kolanka i mufy to ich materiały. Nie taki diabeł straszny – jak mówią i stawiają mu czoła.

 

Surowy wygląd, moc i jednocześnie ciepło. Tak można podsumować prace dwójki przyjaciół, którzy tworzą wspaniałe rzeczy do użytku w domu czy biurze. Oprócz funkcjonalności na wielkie brawa zasługuje design tych przedmiotów. Poczytajcie i zobaczcie ich prace. Przekonajcie się jak można połączyć materiały stworzone do innych celów, aby stanowiły niesamowicie wyglądającą całość. Patrząc na to co wyprawiają dochodzę do wniosku, że faktycznie nie taki diabeł straszny ale pod warunkiem, że ma się takie zdolności jak oni.nie taki diabeł straszny

Dzień dobry.

Witamy serdecznie.

Bardzo fajnie, że zgodziliście się, na reportaż.

To My dziękujemy, za wyróżnienie, jesteśmy zszokowani twoją wiadomością, że komuś spodobały się nasze wypociny i projekty, które tworzymy z ogromna satysfakcja.

nie taki diabeł strasznyZainteresowaliście mnie swoim hobby i tym, w jaki sposób o nim opowiadacie. Kiedy pojawił się pomysł, aby tworzyć takie właśnie rzeczy?

Pomysł pojawił się w sierpniu 2017 roku, lecz dopiero teraz czas pozwolił nam na naszą pracę. Mówię w liczbie mnogiej, gdyż razem z przyjacielem z pracy wpadliśmy na ten pomysł. Zaczęło się od remontu mieszkania, kiedy to wspólnie ciągnęliśmy instalacje elektryczna i zaczęły się rozmowy o wspólnym biznesie. Myśleliśmy podobnie i kreatywnie robiąc przy tym dziwne rzeczy. Pierwsza myśl to oczywiście cos związanego z budowaniem, tworzeniem itp. W pewnym momencie wpadłem na dziwny pomysł. Zaczęliśmy tworzyć lampę wspólnymi silami, co było niegłupie. Oboje myślimy podobnie i zainspirował nas styl loft/industrial/vintage, który wykorzystywaliśmy podczas swoich remontów mieszkań. W ten sposób stworzyliśmy swoją nazwę @ANDBASTLOFT, (And-Andrzej, Bast-Bastek, LOFT od tematyki).

Sposób wykonania i przede wszystkim materiał, z którego tworzone są dzieła, na pewno nie jest przypadkowy. Dlaczego taki właśnie nie taki diabeł strasznymateriał?

Lampa, którą stworzyliśmy, otworzyła nam oczy i zaczęliśmy myśleć nad czymś innym. Ogólnie rzecz biorąc, lubimy ze sobą pracować, dlatego tez zdecydowaliśmy się na wspólną współpracę. Styl loftowy zaczął nam się, coraz bardziej podobać i brnęliśmy w nim dalej. Mamy spora przestrzeń, jeżeli chodzi o tworzenie projektów. Pomieszczenie 5 × 5, z którego korzystamy, jest wystarczające. Do tego wspólnymi silami zaangażowaliśmy się tak bardzo, że stworzyliśmy pracownie, z pełnym oprzyrządowaniem. Drewno, rury, stal to jest to, co nas ciągnęło do przodu. Skutkiem tego były, nowe dzielą, które tworzyliśmy i tworzymy po dzień dzisiejszy.

Macie wykształcenie artystycznie czy jest to po prostu swojego rodzaju dar? Przyznam, że prace robią na mnie duże wrażenie.

  

nie taki diabeł strasznyNie. Oboje jesteśmy mechanikami, jednak można powiedzieć, że majsterkowanie i tworzenie to nasza pasja. Ja — Sebastian — zawsze lubiłem rysować, robić szkice i dopracowywać wszystko do perfect. Ogólnie rzecz biorąc, jestem strasznie pedantyczny, dlatego tez to ja dopracowuje projekty, które pochłaniają mnie trochę czasu. Zaś Andrzej to burza mózgów, miliony pomysłów na minutę, zapal do pracy ma we krwi, to on nie raz ratuje nas z opresji. Dziękujemy za komplementy, jest to dla nas bardzo motywujące.

Czy prace są na sprzedaż? Jeśli tak to gdzie można je nabyć?

Nasze prace pochłaniają nam bardzo dużo czasu, elementy drewniane bardzo skrupulatnie obrabiamy do takiej postaci, aby były idealne. Z elementami stalowymi jest trochę gorzej, ale jak to się mówi ” nie taki diabeł straszny jak go malują ”.
Traktujemy to, jako hobby, lecz chcielibyśmy, w to brnąc dalej, czerpiąc z tego korzyści i sprawiając radość innym. Nasze prace realizujemy w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.Tworzymy meble, gadżety okolicznościowe, lampy, akcesoria meblowe i ogrodowe. Jesteśmy w stanie zrobić, co tylko zechcesz, jeśli masz pomysł, to nam o nim opowiedz, doradzimy lub podeślemy projekt. Nasze prace, które jesteśmy w stanie wykonać, przedstawiamy w galerii, są to projekty wykonane przez nas, jednak są w nich tez rzeczy, które jesteśmy w stanie wykonać. Oferujemy montaż w całej Polsce przy większych zleceniach, wystarczy się dogadać. Natomiast, jeżeli chodzi o wycenę, wszystko można z nami skonsultować. Wystawiliśmy na profilu fb przykładowe ceny, do których staramy sięnie taki diabeł straszny podeprzeć. Puki, co na sprzedaż wystawiamy na naszym profilu https://www.facebook.com/andbastloft/ i na portalach aukcyjnych. Stworzyliśmy także profil na instagramie @andbastloft, jednak wszystko jest świeże, bo dopiero startujemy, lecz miejmy nadzieje, że wszystko potoczy się po naszej myśli.

Dziękuje pięknie, za podzielenie się waszym hobby i życzę samych sukcesów.

To my jeszcze raz dziękujemy za wyróżnienie, jest nam ogromnie milo. Każdy z nas powinien czerpać i robić to, co lubi, dlatego tez robimy to, co lubimy.

 

Zapraszam do poczytania innych naszych tekstów Szydełkowanie i obrazy z nasion

oraz do odwiedzenia naszego fun page Poczytaj

 

Zapisz sie do naszego Newslettera

Bądź na bieżąco. Powiadomimy cię gdy tylko pojawi się nowy wpis.

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się.

6 comments to ” Nie taki diabeł straszny jak go malują ” – jak widać faktycznie nie ma rzeczy niemożliwych.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*